wekcsnshiela

Shipmate
Phone: 01202 451100 01202 451*** show

Obejmuje to sprawdzenie średniej ręki początkowej na początku gry. Jeśli jesteś nowy w pokera, nie jesteś całkowicie zignorowany ze swoimi strategiami. Sprawdź, ile rąk zostało wezwanych przez małą liczbę i jaka jest ich średnia. Najlepiej zadzwonić na minimum 9 i średnio gracze będą mieli co najmniej 9,1 kart w rękach. W takim przypadku będziesz zarabiać pieniądze w stałym tempie, czekając, aż inni ludzie się rozpadną lub złożą.

Raz w niebieskim księżycu, zostaniesz uwięziony w ręce, z którą nie jesteś zadowolony, ale jeśli to nie twój czas, aby postawić / podnieść masz dostępne opcje, więc nie pocierać go. Jakie są najlepsze strategie? Ogólnie rzecz biorąc, bardzo trudno jest zagrać złą rękę, jeśli zadzwonisz do preflopu, a większość twoich przeciwników składa się. Jeśli akcja idzie i większość graczy nazywa co najmniej 6 kart, to może to być dobry czas, aby wyjść z bram sam.

Są pewne rzeczy, na które powinieneś uważać. Pierwszym krokiem jest sprawdzić, a następnie zadzwonić. Kiedy zaangażujesz się w rękę, która gra w ostatnią grę heads-up, istnieje wiele strategii zakładów, które są używane do śledzenia żetonów między dwoma graczami. Jeśli osoba, która stawia na pot, sprawdzi się z powrotem, istnieje ogromna szansa, że osoba, która stawia na pot, sprawdzi się ponownie, gdy zostaną jedyną osobą, która pozostała.

Król czeku Te dwie strategie są podobne, chociaż każda z nich ma swoje własne wyraźne zalety w stosunku do drugiej. Podczas gdy jesteśmy na temat zakładów, to dobry pomysł, aby wspomnieć o zakładów na wszystkich ulicach. To samo dotyczy post-flopowych zakładów, w których ręka jest umieszczona na nowej pozycji. Możesz zdecydować, które karty chcesz na tej ulicy, a następnie postawić je wszystkie.

Istnieje kilka rodzajów zakładów, które możesz wykonać, gdy blindy rosną. Podczas gdy większość książek uczy, jak nauczyć się pokera, nie ma tych, które koncentrują się na tym, jak grac w pokera opanować grę. Możesz również spróbować nauczyć się pokera, biorąc odpowiednie zajęcia, biorąc klasę od najlepszego profesjonalisty, a nawet dołączając do turnieju pokerowego o wysokich stawkach. Tak więc, jeśli chcesz nauczyć się najtrudniejszej gry do nauki, musisz się do niej trzymać i wykonać pracę uczenia się podstaw.

Jednak wartość połączenia zależy od gracza. Prawidłowy bluf to zwycięstwo, nawet jeśli tak naprawdę nie wygrasz. Większość graczy uważa, że prawidłowy bluff w każdej sytuacji jest zwycięzcą. Call to kolejna strategia, która nie jest prawie tak opłacalna jak inne wymienione strategie. W takich sytuacjach gracz dokonuje celowego połączenia, ponieważ lubi szanse na wygraną w showdown. Trudno grać w blinde, ponieważ musisz działać szybko.

No properties found

Be the first to review “wekcsnshiela”

Rating